CV na zamówienie

CV dla leniwych Ludzie szukający pracy nieraz nie doceniają…
CV na zamówienie
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

CV dla leniwych

Ludzie szukający pracy nieraz nie doceniają wartości, jaką niesie dobrze wykonane „curriculum vitae”. Myślą sobie: „muszę napisać o sobie to napiszę, ale przecież i tak pokażę swoją wartość w rozmowie i działaniu, więc po co kombinować”. Tymczasem potencjalny pracodawca, który ma przed sobą kilkadziesiąt CV, często potrzebuje czegoś, co przykuje jego uwagę- nie tylko treści ale i formy.
Dobrym pomysłem może być wówczas profesjonalne CV na zamówienie. Wygląda to w sumie na dobry pomysł dla tych bardziej leniwych, jednak nierzadko jest to właśnie ten szczegół, który pozwala znaleźć pracę. Nieraz skomponowanie CV nie jest proste: nie potrafimy określić naszych mocnych stron, dopasować treści do ogłoszenia, nie wiemy jakie sa nasze faktyczne osiągnięcia. Konsultant do spraw kariery może pomóc określić te kwestie, zaprojektują też szatę graficzną tak, aby wyglądała profesjonalnie i przyciągała uwagę.
To wszystko może nie sprawi, że zaczniemy dostawać nagle dziesiątki ofert pracy, jednak większości z nas wystarczy jedna praca- i tą z pewnością znajdzie.

Polecamy także nasze pozostałe wpisy:

Related Post

top